În timp ce îşi făcea cumpărăturile în Beverly Hills, Oana Zăvoranu spune că a cunoscut un american ce se ocupă de imaginea a mai multor vedete, printre care şi Sharon Stone.
"Are o groaza de contacte în industria cinematografică. I-am povestit ce fac eu în România şi m-a pus în legătură cu un producător. Când m-am întors în ţară, i-am trimis CV-ul şi câteva secvenţe din productiile în care am jucat şi a decis că mă vrea în următorul său proiect", a declarat Oana Zăvoranu pentru Cancan.
Rolul pe care l-a primit soţia lui Pepe este acela al unei criminale care ucide cu sânge rece şi umblă permanent înarmată, motiv pentru care Oana va trebui să înveţe să tragă cu mitraliera.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.